Google'i reklaamid, sinu jaoks tehtud!

Täielikult hallatud Google’i reklaamiteenus

Meie pakutav Google’i reklaamiteenus võimaldab teil keskenduda oma äritegevusele, jättes reklaamikampaaniate loomise ja haldamise meie kätte. Meie professionaalne meeskond võtab enda peale kogu protsessi alates reklaamikampaaniate loomisest kuni nende optimeerimiseni.

 

Meie meeskond omab sügavat arusaamist Google’i reklaamide platvormist ning selle toimimisest. Kasutame oma ekspertteadmisi selleks, et luua tõhusaid reklaamikampaaniaid, mis toovad teie ettevõttele suuremat nähtavust ja paremaid tulemusi.

 

Iga ettevõte on erinev ja seetõttu vajavad ka reklaamistrateegiad individuaalset lähenemist. Meie kogenud meeskond töötab koos teiega, et mõista teie ärivajadusi ning luua personaalne reklaamistrateegia, mis aitab teil saavutada oma eesmärke.

 

Meie töö ei piirdu ainult reklaamikampaaniate loomisega. Jälgime pidevalt teie reklaamide tõhusust ning teeme vajalikke kohandusi, et tagada parimad võimalikud tulemused. Optimeerime pidevalt teie reklaame, et tagada parima võimaliku investeeringu tootluse.

Google'i reklaamid, sinu jaoks tehtud!

MIDA MEIE TEENUS SISALDAB

Müügitoru

Meie täielikult haldatud Google reklaami teenustes oleme laialdaselt eksperimenteerinud erinevate müügitorudega. Õige lähenemise valimine on edu saavutamiseks Google reklaamidega ülioluline

Reklaamikonto auditit

Enamus klientidest jooksutasid reklaame juba enne meiega koostööd alustamist. Sellistel juhtudel alustame reklaamikonto auditeerimisega, et tuvastada parandus kohti. Sageli saavutame leidude põhjal kohest tulemuste paranemist.

Kampaaniatüübi valimist

Google pakub erinevaid kampaania tüüpe, sealhulgas otsingukampaania displeikampaania, videokampaaniad ja rakenduskampaaniad. Õige kombinatsiooni valimiseks parimatele võimalikele sihtrühmadele toob palju mõtlemist ja kaalutlemist.

Sihipärast sihtimist

Sõltuvalt kasutatavatest Google’i reklaami kampaania tüüpidest, teostame täieliku märksõnade ja sihtrühmade uuringu. Et teha kindlaks milliseid kliente me soovime leida ja millised oleksid nende kättesaamise viisid.

Reklaamiteksti

Meie loovprofessionaalid tagavad, et teie brändi esitletakse parimal võimalikul viisil. Teie potentsiaalsete klientide kogemus algab teie ettevõtte reklaamiga ning sellele pööratakse suurt tähelepanu.

Konversioonide jälgimist

Järjepideva paremuse saavutamiseks jälgime pidevalt reklaami kampaaniaid, et näha milliseid tulemusi need toovad. Täpne jälgimine võimaldab meil kampaaniaid optimeerida, ja see võib aja jooksul teha suure erinevuse.

Kellele see teenus on mõeldud?

Meie täielikult hallatud Google’i reklaamiteenused on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad laieneda ja saavutada suuremat müüki.

Meil on hea meel töötada klientidega, kes on varem Google’i reklaamikampaaniaid loonud, isegi kui seda tegi teine agentuur. Samuti sobib see teenus klientidele, kes ei ole varem Google’i Reklaamiga kokku puutunud.

Arvestades meie laialdast kogemust Google’i reklaamikampaaniate loomisel ja haldamisel, teame täpselt, millised sammud on vajalikud teie äriliste muutuste toomiseks läbi müügi ja kontaktide suurendamise.

Kui soovite rohkem teavet, vajutage allpool olevat nuppu ja võtke meiega ühendust.

Miks valida Digipirn Google'i Reklaamiks?

brändi teadlikkus ja roi (investeerimistagastus)

Bränditeadlikkus ja ROI

Parimad turunduskampaaniad suudavad saavutada mõlemad eesmärgid samal ajal ning me püüdleme selle poole.

Oleme pühendunud

Me rakendame võimalikult palju ressursse iga meie kliendi jaoks, sest teame, et see on võti parimate tulemuste saavutamiseks.

Google reklaam ja SEO teenus

Google'ile fokuseeritud

Spetsialiseerume kahe teenuse pakkumisele – Google’i reklaamidele ja SEO-le, mis annab meile märkimisväärse konkurentsieelise.

Järgmine samm google reklaam võta ühendust

Järgmine samm

Kas olete valmis kasutama Google’i Reklaami, et oma äri kasvatada?

Kui soovite, et me loome, haldame ja optimeerime Teie ettevõtte Google’i reklaamikampaaniaid või soovite rohkem teada saada meie teenuste kohta, siis saate meiega tasuta strateegia konsultatsiooni broneerida. Need konsultatsioonid kestavad 45 minutit ja toimuvad Zoomi vahendusel. Klõpsake allpool olevat nuppu, et taodelda tasuta kohtumist: